ПЛЪТЕН ПРОФИЛ КВАДРАТ АЛУМИНИЙ АНОДИЗИРАН 12X12 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 456431
In stock
Short Description
- MATERIAL : АЛУМИНИЙ
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| PROFILE TYPE | ПЛЪТЕН ПРОФИЛ |
| WIDTH | 12.00 мм |
| HEIGHT | 12.00 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | АЛУМИНИЙ |
| COVERING | АНОДИЗИРАН |
| COLOUR | СРЕБРИСТ |
| EAN | 4001116010811 |
No documents were found for this product

English 











