ЪГЛОВ ПРОФИЛ СТОМАНА ПОЦИНКОВАН 43.5X23.5 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Код: 456393
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.20 мм
- ШИРИНА : 43.50 мм
- ВИСОЧИНА : 23.50 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.20 мм |
| ШИРИНА | 43.50 мм |
| ВИСОЧИНА | 23.50 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ПОЦИНКОВАН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЕРФОРИРАН |
| EAN | 4001116390128 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












