ЪГЛОВ ПРОФИЛ СТОМАНА ПОЦИНКОВАН 43.5X23.5 ММ 1 М ALFER ALUMINIUM
Code: 456393
In stock
Short Description
- THICKNESS : 1.20 мм
- WIDTH : 43.50 мм
- HEIGHT : 23.50 мм
- LENGTH : 1000.00 мм
- MATERIAL : СТОМАНА
Shipping:
| Brand | ALFER ALUMINIUM |
| THICKNESS | 1.20 мм |
| WIDTH | 43.50 мм |
| HEIGHT | 23.50 мм |
| LENGTH | 1000.00 мм |
| MATERIAL | СТОМАНА |
| COVERING | ПОЦИНКОВАН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПЕРФОРИРАН |
| EAN | 4001116390128 |
No documents were found for this product

English 












