ПРОБОДЕН ТРИОН NEXTOOL TTTJS450
Код: 238638


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 450 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 55 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 25.56 €17.89 € / 34.99 лв.
Спести: 30 %
| Марка | NEXTOOL |
| МОДЕЛ | TTTJS450 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 450 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 55 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-3000 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234204970 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















