ПРОБОДЕН ТРИОН NEXTOOL TTTJS450
Code: 238638


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 450 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 55 мм
- SPEED CONTROL
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
Price: 25.56 €17.89 € / 34.99 лв.
Save: 30 %
| Brand | NEXTOOL |
| MODEL | TTTJS450 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 55 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 0-3000 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 3800234204970 |
No documents were found for this product

English 




















