ПРОБОДЕН ТРИОН MAKITA 4329
Код: 499079
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 450 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 65 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | 4329 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 450 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 65 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 6 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 500 - 3.100 MIN-1 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.800 kg |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| EAN | 88381083102 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























