ПРОБОДЕН ТРИОН MAKITA 4329
Code: 499079
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 450 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 65 мм
- SPEED CONTROL
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
| Brand | MAKITA |
| MODEL | 4329 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 65 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 6 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 500 - 3.100 MIN-1 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| PRODUCT WEIGHT | 1.800 kg |
| TOOL CASE | No |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| EAN | 88381083102 |
No documents were found for this product

English 
























