ПРОБОДЕН ТРИОН BOSCH PST 650
Код: 421267
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 500 W
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 65 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | PST 650 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 500 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ | 300 W |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 65 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 4 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 3100 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.700 kg |
| КУФАР | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140653275 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























