ПРОБОДЕН ТРИОН BOSCH PST 650
Code: 421267
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 500 W
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 65 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | PST 650 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 500 W |
| POWER OUTPUT | 300 W |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 65 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 4 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 3100 |
| SPEED CONTROL | No |
| PRODUCT WEIGHT | 1.700 kg |
| TOOL CASE | Yes |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | No |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140653275 |
No documents were found for this product

English 


























