АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН STANLEY SFMCS600B-XJ
Код: 241838










Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 55 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Цена: 85.99 €68.79 € / 134.54 лв.
Спести: 20 %
| Марка | STANLEY |
| МОДЕЛ | SFMCS600B-XJ |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 55 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 8 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-2500 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | FATMAX V20 |
| КУФАР | Не |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048724040 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






























