АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН STANLEY SFMCS600B-XJ
Code: 241838










The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 55 мм
- SPEED CONTROL
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
Price: 85.99 €68.79 € / 134.54 лв.
Save: 20 %
| Brand | STANLEY |
| MODEL | SFMCS600B-XJ |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 55 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 8 мм |
| IDLE SPEED 1/min | 0-2500 |
| SPEED CONTROL | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | FATMAX V20 |
| TOOL CASE | No |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048724040 |
No documents were found for this product

English 






























