АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН RAIDER PRO RDP-YJS20
Код: 231918
От брошурата
Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
RAIDER PRO АК.ПРОБ.ТРИОН RDP-YJS20 SOLO
В наличност
Кратко описание
  • ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 100 мм
  • НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
Количество
Надеждно допълнение за "Направи си сам" проекти
Висока производителност и гъвкавост
Оборудван с мощен 20V мотор, RDP-YJS20 осигурява висока производителност със скорост на празен ход от 0-2300 удара в минута. Системата Quick-release за бърза и лесна смяна на ножовете без нужда от инструменти, повишава производителността. Той може да се похвали с дълбочина на рязане от 100 mm в дърво и 10 mm в стомана, с капацитет на наклон от 0-45 градуса, осигурявайки гъвкавост за различни задачи при рязане.
Комфорт по време на работ
МаркаRAIDER PRO
МОДЕЛ
RDP-YJS20
ТИП ЗАХРАНВАНЕ
АКУМУЛАТОРНО
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО
100 мм
ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ
10 мм
ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД
ТИП БАТЕРИЯ
Li-Ion
НАПРЕЖЕНИЕ
20 V