АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН RAIDER PRO RDP-YJS20
Код: 231918




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 100 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-YJS20 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 100 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 10 мм |
| ОБОРОТИ В МИНУТА НА ПРАЗЕН ХОД | 0-2300 |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | R20 SYSTEM |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.820 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800972032330 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


























