АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН RAIDER PRO RDP-YJS20
Code: 231918
From the brochure
The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
RAIDER PRO АК.ПРОБ.ТРИОН RDP-YJS20 SOLO
In stock
Short Description
  • CUTTING DEPTH IN WOOD : 100 мм
  • VOLTAGE : 20 V
Quantity
Надеждно допълнение за "Направи си сам" проекти
Висока производителност и гъвкавост
Оборудван с мощен 20V мотор, RDP-YJS20 осигурява висока производителност със скорост на празен ход от 0-2300 удара в минута. Системата Quick-release за бърза и лесна смяна на ножовете без нужда от инструменти, повишава производителността. Той може да се похвали с дълбочина на рязане от 100 mm в дърво и 10 mm в стомана, с капацитет на наклон от 0-45 градуса, осигурявайки гъвкавост за различни задачи при рязане.
Комфорт по време на работ
BrandRAIDER PRO
MODEL
RDP-YJS20
POWER SUPPLY TYPE
BATTERY
CUTTING DEPTH IN WOOD
100 мм
CUTTING DEPTH IN STEEL
10 мм
IDLE SPEED 1/min
0-2300
BATTERY TYPE
Li-Ion
VOLTAGE
20 V