АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН MAKITA DJV180ZX
Код: 243329
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 135 мм
- РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от5.21 €
/
10.19лв.
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DJV180ZX |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 135 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 10 мм |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ОБОРОТИТЕ | Да |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | MAKITA LXT |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 197050005366 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























