АКУМУЛАТОРЕН ПРОБОДЕН ТРИОН MAKITA DJV180ZX
Code: 243329
In stock
Short Description
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 135 мм
- SPEED CONTROL
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : PROFFESIONAL USE
Shipping:
See credit plans
from5.21 €
/
10.19лв.
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DJV180ZX |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 135 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 10 мм |
| SPEED CONTROL | Yes |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | MAKITA LXT |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 197050005366 |
No documents were found for this product

English 
























