НОЖ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН BOSCH Т101 3 БРОЯ
Code: 148088
In stock
Short Description
- FOR CUTTING OF : ДЪРВО
- SHANK TYPE : Т-ОБРАЗЕН
- WORKING LENGTH : 74 мм
Shipping:
| Brand | BOSCH |
| MODEL | Т101 3 БРОЯ |
| FOR CUTTING OF | ДЪРВО |
| SHANK TYPE | Т-ОБРАЗЕН |
| WORKING LENGTH | 74 мм |
| LENGTH | 100.00 мм |
| PRODUCT WEIGHT | 0.055 kg |
| EAN | 3165140264358 |
No documents were found for this product

English 












