АКУМУЛАТОРЕН БЕЗЧЕТКОВ ПРОБОДЕН ТРИОН BLACK&DECKER BLCJS78E1-QW
Код: 246419
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО : 200 мм
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
Купи на изплащане
от4.72 €
/
9.23лв.
Лихва, такси и ГПР

10х12.49€
/
10х24.43лв.
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ | BLCJS78E1-QW |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В ДЪРВО | 200 мм |
| ДЪЛБОЧИНА НА РЯЗАНЕ В МЕТАЛ | 20 мм |
| ТИП БАТЕРИЯ | Li-Ion |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWERCONNECT |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5054905337223 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





























