CORDLESS BRUSHLESS JIGSAW ПРОБОДЕН ТРИОН BLACK&DECKER BLCJS78E1-QW
Code: 246419
In stock
Short Description
- CUTTING DEPTH IN WOOD : 200 мм
- VOLTAGE : 18 V
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
See credit plans
from4.72 €
/
9.23лв.
Interest, fees and APR

10х12.49€
/
10х24.43лв.
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BLCJS78E1-QW |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| CUTTING DEPTH IN WOOD | 200 мм |
| CUTTING DEPTH IN STEEL | 20 мм |
| BATTERY TYPE | Li-Ion |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWERCONNECT |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5054905337223 |
No documents were found for this product

English 





























