СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 90Х195 SYNCHRO SK-S-077
Код: 122454




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОРАЦИЯ
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 8.00 мм
- ШИРИНА : 90.00 см
- ВИСОЧИНА : 195.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.38 €
/
6.61лв.
Цена: 127.80 €89.46 € / 174.97 лв.
Спести: 30 %
| Марка | SYNCHRO |
| МОДЕЛ | SK-S-077 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОРАЦИЯ |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 8.00 мм |
| ШИРИНА | 90.00 см |
| ВИСОЧИНА | 195.00 см |
| ВИД | СТАЦИОНАРЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800132515802 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















