СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 60Х188 RGC WALKIN
Код: 130458



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 60.00 см
- ВИСОЧИНА : 188.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от2.84 €
/
5.55лв.
Цена: 107.37 €75.15 € / 146.98 лв.
Спести: 30 %
| Марка | RGC |
| МОДЕЛ | WALKIN |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ШИРИНА | 60.00 см |
| ВИСОЧИНА | 188.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | СТАЦИОНАРЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 3800236766223 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















