СТАЦИОНАРЕН ПАРАВАН 60Х188 RGC WALKIN
Code: 130458



The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : ПРОЗРАЧНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 6.00 мм
- WIDTH : 60.00 см
- HEIGHT : 188.00 см
Shipping:
See credit plans
from2.84 €
/
5.55лв.
Price: 107.37 €75.15 € / 146.98 лв.
Save: 30 %
| Brand | RGC |
| MODEL | WALKIN |
| COLOUR OF THE GLASS | ПРОЗРАЧНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 6.00 мм |
| WIDTH | 60.00 см |
| HEIGHT | 188.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | СТАЦИОНАРЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 3800236766223 |
No documents were found for this product

English 





















