ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120Х185 INTER CERAMIC 120/31
Код: 469902
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : С ДЕКОРАЦИЯ
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 4.00 мм
- ШИРИНА : 120.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.57 €
/
12.85лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 120/31 |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | С ДЕКОРАЦИЯ |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 4.00 мм |
| ШИРИНА | 120.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ВИД | ПРЕГРАДЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 6938354242316 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























