ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 120Х185 INTER CERAMIC 120/31
Code: 469902
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : С ДЕКОРАЦИЯ
- THICKNESS OF THE GLASS : 4.00 мм
- WIDTH : 120.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.57 €
/
12.85лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| MODEL | 120/31 |
| COLOUR OF THE GLASS | С ДЕКОРАЦИЯ |
| THICKNESS OF THE GLASS | 4.00 мм |
| WIDTH | 120.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| KIND | ПРЕГРАДЕН |
| FRAME COLOR | ХРОМ |
| EAN | 6938354242316 |
No documents were found for this product

English 























