ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 100-110X190 INTER CERAMIC
Код: 143029
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : МАТИРАНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 5.00 мм
- ШИРИНА : 110.00 см
- ВИСОЧИНА : 190.00 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.28 €
/
12.28лв.
Лихва, такси и ГПР

10х16.62€
/
10х32.51лв.
| Марка | INTER CERAMIC |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | МАТИРАНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 5.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 100-110 CM |
| ШИРИНА | 110.00 см |
| ВИСОЧИНА | 190.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354250712 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















