ПРЕГРАДЕН ПАРАВАН 100-110X190 INTER CERAMIC
Code: 143029
In stock
Short Description
- COLOUR OF THE GLASS : МАТИРАНО
- THICKNESS OF THE GLASS : 5.00 мм
- WIDTH : 110.00 см
- HEIGHT : 190.00 см
Shipping:
See credit plans
from6.28 €
/
12.28лв.
Interest, fees and APR

10х16.62€
/
10х32.51лв.
| Brand | INTER CERAMIC |
| COLOUR OF THE GLASS | МАТИРАНО |
| THICKNESS OF THE GLASS | 5.00 мм |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕГУЛИРУЕМА ШИРИНА 100-110 CM |
| WIDTH | 110.00 см |
| HEIGHT | 190.00 см |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 6988354250712 |
No documents were found for this product

English 






















