ПАРАВАН ЗА ВАНА 80Х140 SANOTECHNIK E1480C
Код: 473735


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО : ПРОЗРАЧНО
- ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО : 6.00 мм
- ШИРИНА : 80.00 см
- ВИСОЧИНА : 140.00 см
Доставка:
Цена: 107.30 €69.74 € / 136.40 лв.
Спести: 35 %
| Марка | SANOTECHNIK |
| МОДЕЛ | E1480C |
| ЦВЯТ НА СТЪКЛОТО | ПРОЗРАЧНО |
| ДЕБЕЛИНА НА СТЪКЛОТО | 6.00 мм |
| ШИРИНА | 80.00 см |
| ВИСОЧИНА | 140.00 см |
| ВИД | ПОДВИЖЕН |
| ЦВЯТ НА ПРОФИЛ | ХРОМ |
| EAN | 9002827614805 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















