ПРАХОСМУКАЧКА ПЕРЯЩА 3В1 BOSCH BWD421POW ВОДЕН ФИЛТЪР, РЕГУЛАТОР НА МОЩНОСТТА
Код: 812955
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТИП : ПЕРЯЩИ
- МОЩНОСТ W : 2100.0 W
- МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ : МЕТАЛ
- НИВО НА ШУМ : 85 dB(A)
- МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | BWD421POW |
| ТИП | ПЕРЯЩИ |
| МОЩНОСТ W | 2100.0 W |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ТРЪБИ | Да |
| ТУРБО ЧЕТКА | Да |
| ЧЕТКА ЗА ПАРКЕТ | Не |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ | МЕТАЛ |
| ЧЕТКА ЗА ЖИВОТНИ | Не |
| РАДИУС НА ДЕЙСТВИЕ | 12.0 м |
| КАПАЦИТЕТ НА ВОДНИЯ КОНТЕЙНЕР | 5.0 L |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТ. ЧИСТА ВОДА | 1700.0 L |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| ВОДЕН ФИЛТЪР | Да |
| РЕГУЛАТОР НА МОЩНОСТТА | Да |
| АКСЕСОАРИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 35.00 см |
| ШИРИНА | 36.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 49.00 см |
| ВИД ФИЛТЪР | HEPA |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 9.0 м |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА МРЪ | 1500 ml |
| ИНДИКАТОР ЗА НИВОТО ПЕРИЛЕН ПР | Да |
| ИНДИКАТОР НИВО НА ВОДА В РЕЗЕР | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА ТОРБИЧКАТА | 3500 ml |
| EAN | 4242005252411 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















