ПРАХОСМУКАЧКА ПЕРЯЩА 3В1 BOSCH BWD421POW WATER FILTER, REGULATION
Code: 812955
Product is out of stock
Short Description
- TYPE : WASHABLE
- MAXPOWER-W : 2100.0 W
- PIPE MATERIAL : METAL
- NOISE LEVEL : 85 dB(A)
- STORAGE FOR ACCESSORIES
| Brand | BOSCH |
| MODEL | BWD421POW |
| TYPE | WASHABLE |
| MAXPOWER-W | 2100.0 W |
| TELESCOPICK TUBES | Yes |
| TURBO BRUSH | Yes |
| PARQUET NOZZLE | No |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| PIPE MATERIAL | METAL |
| BRUSH FOR ANIMALS | No |
| OPERATING RADUIS | 12.0 м |
| CAPACITY OF THE WATER CONTAINE | 5.0 L |
| CAPACITY OF A CLEAN WATER CONT | 1700.0 L |
| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| WATER FILTER | Yes |
| REGULATION | Yes |
| ACCESSORIES | Yes |
| HEIGHT | 35.00 см |
| WIDTH | 36.00 см |
| LENGTH | 49.00 см |
| FILTER TYPE | HEPA |
| CABLE LENGTH | 9.0 м |
| WASTE WATER CONTAINER CAPACITY | 1500 ml |
| INDICATOR FOR DETERGENT LEVEL | Yes |
| WATER LEVEL INDICATOR IN TANK | Yes |
| BAG CAPACITY | 3500 ml |
| EAN | 4242005252411 |
No documents were found for this product

English 





















