ПРАХОСМУКАЧКА ЗА СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ DEWALT DWV905M-QS
Код: 237603
Кратко описание
- ТИП ЗАХРАНВАНЕ : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МОЩНОСТ W : 1400.0 W
- ТЕГЛО : 15
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | DEWALT |
| МОДЕЛ | DWV905M-QS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W | 1400.0 W |
| ДЕБИТ | 75 l/s |
| СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| КОНТАКТ ЗА ЕЛЕКТРОИНСТРУМЕНТИ | Да |
| ТЕГЛО | 15 |
| ДЪЛЖИНА НА МАРКУЧА | 4.60 м |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА | 38000.0 ml |
| ДЪЛЖИНА | 53.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 5035048751336 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















