ПРАХОСМУКАЧКА ЗА СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ DEWALT DWV905M-QS
Code: 237603
Short Description
- POWER SUPPLY TYPE : ELECTRICAL
- MAXPOWER-W : 1400.0 W
- WEIGHT : 15
Shipping:
Per customer request
| Brand | DEWALT |
| MODEL | DWV905M-QS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE | WET-DRY |
| MAXPOWER-W | 1400.0 W |
| DEBIT | 75 l/s |
| WET AND DRY | Yes |
| POWER SOCKET FOR POWER TOOLS | Yes |
| WEIGHT | 15 |
| HOOSE REACH | 4.60 м |
| CONTAINER CAPACITY | 38000.0 ml |
| LENGTH | 53.00 см |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 5035048751336 |
No documents were found for this product

English 















