ПРАХОСМУКАЧКА ЗА СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ BOSCH PAS30-240PRS
Код: 246527
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЗАХРАНВАНЕ : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МОЩНОСТ W : 1300.0 W
- ТЕГЛО : 8.9
Доставка:
Купи на изплащане
от7.55 €
/
14.77лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.99€
/
10х39.10лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | PAS30-240PRS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W | 1300.0 W |
| ПОСТОЯННА ТОРБИЧКА | Да |
| МЕТАЛНИ ТРЪБИ | Да |
| ДЕБИТ | 67 l/s |
| СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| КОНТАКТ ЗА ЕЛЕКТРОИНСТРУМЕНТИ | Да |
| ФУНКЦИЯ ЗА ИЗДУХВАНЕ | Да |
| НАЛЯГАНЕ | 265.0 bar |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА | 30000.0 ml |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4053423503005 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















