ПРАХОСМУКАЧКА ЗА СУХО И МОКРО ПОЧИСТВАНЕ BOSCH PAS30-240PRS
Code: 246527
In stock
Short Description
- POWER SUPPLY TYPE : ELECTRICAL
- MAXPOWER-W : 1300.0 W
- WEIGHT : 8.9
Shipping:
See credit plans
from7.55 €
/
14.77лв.
Interest, fees and APR

10х19.99€
/
10х39.10лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | PAS30-240PRS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE | WET-DRY |
| MAXPOWER-W | 1300.0 W |
| BAG | Yes |
| METAL TUBES | Yes |
| DEBIT | 67 l/s |
| WET AND DRY | Yes |
| POWER SOCKET FOR POWER TOOLS | Yes |
| AIR BLOW FUNCTION | Yes |
| PRESSURE | 265.0 bar |
| CONTAINER CAPACITY | 30000.0 ml |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4053423503005 |
No documents were found for this product

English 


















