ПРАХОСМУКАЧКА KARCHER WD 6 PS 30000.0 ml
Код: 138713
В наличност
Кратко описание
- ТИП ЗАХРАНВАНЕ : ЕЛЕКТРИЧЕСКО
- МОЩНОСТ W : 1300.0 W
- МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ
- МАТЕРИАЛ НА ТРЪБИТЕ : МЕТАЛ
Доставка:
Купи на изплащане
от10.58 €
/
20.69лв.
Лихва, такси и ГПР

10х28.00€
/
10х54.76лв.
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ | WD 6 PS |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП | СУХО И МОКРО |
| МОЩНОСТ W | 1300.0 W |
| ТЕЛЕСКОПИЧНИ ТРЪБИ | Да |
| ЦВЯТ | ЖЪЛТ |
| КАПАЦИТЕТ | 30.0 L |
| ТЕГЛО | 11.600 kg |
| МАТЕРИАЛ НА КОНТЕЙНЕРА | МЕТАЛ |
| МЯСТО ЗА СЪХРАНЕНИЕ АКСЕСОАРИ | Да |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА | 30000.0 ml |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4054278661810 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















