ПРАХОСМУКАЧКА KARCHER WD 6 PS 30000.0 ml
Code: 138713
In stock
Short Description
- POWER SUPPLY TYPE : ELECTRICAL
- MAXPOWER-W : 1300.0 W
- STORAGE FOR ACCESSORIES
- PIPE MATERIAL : METAL
Shipping:
See credit plans
from10.58 €
/
20.69лв.
Interest, fees and APR

10х28.00€
/
10х54.76лв.
| Brand | KARCHER |
| MODEL | WD 6 PS |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE | WET-DRY |
| MAXPOWER-W | 1300.0 W |
| TELESCOPICK TUBES | Yes |
| COLOUR | ЖЪЛТ |
| CAPACITY | 30.0 L |
| WEIGHT | 11.600 kg |
| CONTAINER MATERIAL | METAL |
| STORAGE FOR ACCESSORIES | Yes |
| CONTAINER CAPACITY | 30000.0 ml |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4054278661810 |
No documents were found for this product

English 















