ПАРОЧИСТАЧКА KARCHER SC 3 EASYFIX SPECIAL 1900 W, РЕГУЛАЦИЯ НА ПАРАТА
Код: 803567
В наличност
Кратко описание
- ТЕГЛО : 3.1 kg
Доставка:
Купи на изплащане
от7.37 €
/
14.41лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.50€
/
10х38.14лв.
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ | SC 3 EASYFIX SPECIAL |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 4.0 м |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 3.1 kg |
| НАЛЯГАНЕ | 3.5 bar |
| ТИП | ПАРОСТРУЙКИ |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА | 1 L |
| ВИСОЧИНА | 25.30 см |
| ШИРИНА | 23.60 см |
| ДЪЛЖИНА | 36.00 см |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ | 30.0 s |
| ЗАЩИТА ЗА ДЕЦА | Да |
| ПАРКИНГ ПОЗИЦИЯ | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ДЕКАЛЦИРАНЕ НА ВОДА | Да |
| РЕГУЛАЦИЯ НА ПАРАТА | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4066529185594 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















