ПАРОЧИСТАЧКА KARCHER SC 3 EASYFIX SPECIAL 1900 W, STEAM REGULATION
Code: 803567
In stock
Short Description
- WEIGHT : 3.1 kg
Shipping:
See credit plans
from7.37 €
/
14.41лв.
Interest, fees and APR

10х19.50€
/
10х38.14лв.
| Brand | KARCHER |
| MODEL | SC 3 EASYFIX SPECIAL |
| CABLE LENGTH | 4.0 м |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 3.1 kg |
| PRESSURE | 3.5 bar |
| TYPE | PRESSURE CLEANERS |
| WATER TANK CAPACITY | 1 L |
| HEIGHT | 25.30 см |
| WIDTH | 23.60 см |
| LENGTH | 36.00 см |
| TIME TO WARM UP | 30.0 s |
| PROTECTION FOR CHILDREN | Yes |
| PARKING POSITION | Yes |
| FILTER FOR DECALCING WATER | Yes |
| STEAM REGULATION | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4066529185594 |
No documents were found for this product

English 

















