ПАРОЧИСТАЧКА ANNIVERSARY EDITION KARCHER SC 3 DELUXE 1900 W
Код: 802660
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТЕГЛО : 3.4 kg
Купи на изплащане
от8.11 €
/
15.86лв.
Лихва, такси и ГПР

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ | SC 3 DELUXE |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 4.0 м |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 3.4 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| НАЛЯГАНЕ | 3.5 bar |
| ТИП | ПАРОСТРУЙКИ |
| ВМЕСТИМ.НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ВОДА | 1 L |
| ВИСОЧИНА | 30.40 см |
| ШИРИНА | 29.30 см |
| МОЩНОСТ | 1900 W |
| ВРЕМЕ ЗА ЗАГРЯВАНЕ | 30.0 s |
| ФИЛТЪР ЗА ДЕКАЛЦИРАНЕ НА ВОДА | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4066529146410 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















