ПАРОЧИСТАЧКА ANNIVERSARY EDITION KARCHER SC 3 DELUXE 1900 W
Code: 802660
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- WEIGHT : 3.4 kg
See credit plans
from8.11 €
/
15.86лв.
Interest, fees and APR

10х21.47€
/
10х41.99лв.
| Brand | KARCHER |
| MODEL | SC 3 DELUXE |
| CABLE LENGTH | 4.0 м |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WEIGHT | 3.4 kg |
| ON BOARD TOOLS | Yes |
| PRESSURE | 3.5 bar |
| TYPE | PRESSURE CLEANERS |
| WATER TANK CAPACITY | 1 L |
| HEIGHT | 30.40 см |
| WIDTH | 29.30 см |
| POWER | 1900 W |
| TIME TO WARM UP | 30.0 s |
| FILTER FOR DECALCING WATER | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4066529146410 |
No documents were found for this product

English 



















