KARCHER RCW 2 EXTRA
Код: 803612
Продуктът не е в наличност
Кратко описание
- ТЕГЛО : 1,1
| Марка | KARCHER |
| МОДЕЛ | RCW 2 EXTRA |
| ДЪЛЖИНА НА КАБЕЛА | 5.0 м |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 1,1 |
| ТИП | СТЪКЛОЧИСТАЧКИ |
| ВИСОЧИНА | 7.10 см |
| ШИРИНА | 16.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 29.20 см |
| РОБОТ | Да |
| Работа на батерия | Не |
| РАБОТА С ЕДНО ЗАРЕЖДАНЕ ДО | 40.0 мин |
| КАПАЦИТЕТ НА РЕЗЕРВОАРА ЗА ПРЕ | 70.0 ml |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4066529224446 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















