KARCHER RCW 2 EXTRA
Code: 803612
Product is out of stock
Short Description
- WEIGHT : 1,1
| Brand | KARCHER |
| MODEL | RCW 2 EXTRA |
| CABLE LENGTH | 5.0 м |
| COLOUR | БЯЛ |
| WEIGHT | 1,1 |
| TYPE | WINDOW VACUUM |
| HEIGHT | 7.10 см |
| WIDTH | 16.00 см |
| LENGTH | 29.20 см |
| ROBOT | Yes |
| Run battery | No |
| SINGLE CHARGE OPERATION UP TO | 40.0 мин |
| DETERGENT ТANK CAPACITY | 70.0 ml |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4066529224446 |
No documents were found for this product

English 





















