КОМПЛЕКТ ПОЯЛНИК, ПОМПА ЗА КАЛАЙ, ТИНОЛ И ПАСТА RAIDER
Код: 468953
В наличност
Кратко описание
- ТИП ПОЯЛНИК : ОБИКНОВЕН
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 40 W
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | RAIDER |
| ТИП ПОЯЛНИК | ОБИКНОВЕН |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 40 W |
| ОТДАВАНА МОЩНОСТ | 40 W |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.255 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800123166952 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












