КОМПЛЕКТ ПОЯЛНИК, ПОМПА ЗА КАЛАЙ, ТИНОЛ И ПАСТА RAIDER
Code: 468953
In stock
Short Description
- TYPE SOLDERING GUN : NORMAL
- POWER CONSUMPTION : 40 W
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | RAIDER |
| TYPE SOLDERING GUN | NORMAL |
| POWER CONSUMPTION | 40 W |
| POWER OUTPUT | 40 W |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.255 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | Yes |
| WARRANTY | 36 MONTHS |
| EAN | 3800123166952 |
No documents were found for this product

English 












