ПОЯЛНИК ЗА СИЛИКОН KWB FL005
Код: 118447
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 12 W
- ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ : 7 мм
- ПОДХОДЯЩ ЗА : НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА
Доставка:
| Марка | KWB |
| МОДЕЛ | FL005 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 12 W |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Не |
| ДИАМЕТЪР НА ПЪЛНИТЕЛЯ | 7 мм |
| КУФАР | Не |
| НЕТНО ТЕГЛО | 0.135 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | 2 БР СИЛИКОНОВИ ПРЪЧКИ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4009315382074 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























