ПОЯЛНИК ЗА СИЛИКОН KWB FL005
Code: 118447
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 12 W
- GLUE STICK DIAMETER : 7 мм
- SUITABLE FOR : DIY USE
Shipping:
| Brand | KWB |
| MODEL | FL005 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 12 W |
| TEMPERATURE CONTROL | No |
| GLUE STICK DIAMETER | 7 мм |
| TOOL CASE | No |
| PRODUCT WEIGHT | 0.135 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | 2 БР СИЛИКОНОВИ ПРЪЧКИ |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 4009315382074 |
No documents were found for this product

English 
























