ПОЛИЛЕЙ МАТИ 40W 3XE27 МАТ/ХРОМ NG
Код: 110526
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 40.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 21 IP
- ЦВЯТ : ХРОМ
Доставка:
| Марка | NG |
| МОЩНОСТ W | 40.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 21 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА | 25.00 см |
| ЦВЯТ | ХРОМ |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












