ПОЛИЛЕЙ МАТИ 40W 3XE27 МАТ/ХРОМ NG
Code: 110526
In stock
Short Description
- MAXPOWER-W : 40.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 21 IP
- COLOUR : ХРОМ
Shipping:
| Brand | NG |
| MAXPOWER-W | 40.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 21 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| WIDTH | 40.00 см |
| HEIGHT | 25.00 см |
| COLOUR | ХРОМ |
No documents were found for this product

English 












