ПОЛИЛЕЙ HELIN E27 СВЕТЛО ДЪРВО SPECTRA HELIN
Код: 117360
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : HELIN
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ДЪРВО
Доставка:
| Марка | SPECTRA |
| МОДЕЛ | HELIN |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ВИСОЧИНА | 79.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 30.0 см |
| ЦВЯТ | ДЪРВО |
| EAN | 3800142329215 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












