ПОЛИЛЕЙ HELIN E27 СВЕТЛО ДЪРВО SPECTRA HELIN
Code: 117360
In stock
Short Description
- MODEL : HELIN
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ДЪРВО
Shipping:
| Brand | SPECTRA |
| MODEL | HELIN |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| HEIGHT | 79.00 см |
| DIAMETER SM | 30.0 см |
| COLOUR | ДЪРВО |
| EAN | 3800142329215 |
No documents were found for this product

English 












