ПОЛИЛЕЙ E27 ЧЕРЕН ОПУШЕНА ЧАШКА INTO FIBELA
Код: 132297
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : FIBELA
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- ЦОКЪЛ : E27
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | INTO |
| МОДЕЛ | FIBELA |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦОКЪЛ | E27 |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| ДЪЛЖИНА | 62.00 см |
| ШИРИНА | 23.00 см |
| ВИСОЧИНА | 62.00 см |
| ДИАМЕТЪР СМ | 23.0 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800142328881 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












