ПОЛИЛЕЙ E27 ЧЕРЕН ОПУШЕНА ЧАШКА INTO FIBELA
Code: 132297
In stock
Short Description
- MODEL : FIBELA
- MAXPOWER-W : 60.0 W
- SOCKET : E27
- EXTENT OF MOISTURE PROTECTION : 20 IP
- COLOUR : ЧЕРЕН
Shipping:
| Brand | INTO |
| MODEL | FIBELA |
| MAXPOWER-W | 60.0 W |
| SOCKET | E27 |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 20 IP |
| MATERIAL | МЕТАЛ/СТЪКЛО |
| LENGTH | 62.00 см |
| WIDTH | 23.00 см |
| HEIGHT | 62.00 см |
| DIAMETER SM | 23.0 см |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БЕЗ КРУШКИ |
| EAN | 3800142328881 |
No documents were found for this product

English 












